Srpen 2009

Espada má čas nějaký, zahraje si na zpěváky...

31. srpna 2009 v 0:22 | Miko |  Odpaďák
Jashiiiiiiin!!!!! Tohle je určitě trestný!!! XD XD XD
Narazila jsem na to náhodně, ale nemohla jsem si to odpustit a nedat to sem!!!
Vzkaz pro Grimmjowa : Já chci taky pokemona!!! XDA jsme zase pod parou...

29. srpna 2009 v 22:30 | Miko |  Odpaďák
Takže lidi!!! Vím, že to moc velká změna nebude, ale v úterý začíná škola a já originálně jedu na intr a nebudu asi nic přidávat možná někdy přednastavím, ale nic neslibuju. Nevím jak na tom bude Neko-chan - ta na intr nejede, tak snad vám něco přidá... i když není moc komu XD ... Jinak doufám, že všichni ten návrat do lavic přežijeme...

S posmrtnou úctou Vaše Kumiko Okami alias Miko XD


Kresby na přání

29. srpna 2009 v 13:46 | TsukiNeko |  Kresby na přání
Tak. Dávám sem novou rubriku a to Kresby na přání...Myslím že k tomu nic nemusím psát..

Cocker Spaniel

29. srpna 2009 v 13:44 | TsukiNeko
Tak a tady moje nejnovější tvorba asi dohromady 3 hodiny práce

Dasty

29. srpna 2009 v 13:43 | TsukiNeko |  Naše tvorby
Tak tohle je Dasty-kůň z mého snu :)

(dva) koně

29. srpna 2009 v 13:41 | TsukiNeko |  Naše tvorby
Ehm mno tak trošku nedokreslený obrázek ale nemám náladu ho dokreslovat xD

Anime girl

29. srpna 2009 v 13:40 | TsukiNeko |  Naše tvorby
Ehmmmm....noo.........posuďte sami

Stín života - 1. kapitola

25. srpna 2009 v 11:35 | Miko |  Fan-real
Nevím, co mě to popadlo, ale rozhodla jsem se přidat povídku z real. Asi mi dodala odvahu Neko-chan XD. Nečekejte, že se tady nějak zasmějete a ani upřímně nevím jestli to bude mít happyend nebo ne. Je to hrůzostrašné už jen tím, že je to ode mě a tím víc, že je to kapitolovka (bůh ví jestli ji dopíšu do konce XD)

Úvod

Znáte pohádku o Popelce? Dívce, která nikdy nebyla pro ostatní víc, než služka? Jednou jeji macecha dostala pozvánku na ples, která platila pro všechny dívky z kraje - tedy i pro Popelku.
Ač bylo mnoho nesnází a nikdo Popelce ve štěstí nepřál, dopadlo to tak, že se dala s princem do romady a žili šťastně až do smrti. Ano. Pohádky jsou krásné a většinou končí šťastně. Ale my bychom se měli podívat na realitu. Realitu, která je buď podobná pohádce, nebo úplně jiná...

Život kočky-kapitola I.

25. srpna 2009 v 0:49 | TsukiNeko |  Fan-real
Dávám sem první kapitolu knížky na které ted pracuji neřeště jak je to hrozne já knížky psát neumím ale baví mě to xD A nemyslete si že to bude něco humornyho to ani náhodou xD a zdaleka to ani nebude tak uzasne jako od Miko


Jak to dopadne, když dostanu tužku do ruky já...

24. srpna 2009 v 21:12 | Miko |  Naše tvorby
Je to tak... Odvážila jsem se a přidala jsem sem 3 své obrázky. Neko-chan má samozřejmě omnoho větší talent, ale já se chtěla ztrapnit XD

Tak tady to je: ... Samozřejmě radči pod perexem...

Bleach lol

21. srpna 2009 v 23:25 | Miko |  Bleach

Ok tak z něčeho jsem fakt nemohla!!!


Konečně

13. srpna 2009 v 10:08 | Miko |  Povídky - Naruto
Toto jsem napsala 18. srpna 2008...takže skoro před rokem a jaksi se mi to nechtělo kontrolovat, tak gomen za chyby...

(Vše si říkají jen v duchu. Nahlas mluví jen Naruto XD)

,,Stojíš tak klidně naproti mě a úplně mě ignoruješ.Skoro jako bych tam nebyla. Chtěla jsem tě zabít, ale jak? Vidím tě tam, jak v klidu stojíš a na tváři ti hraje ten obvyklí samolibí úsměv. Pořád tě miluju ani nevím jak to. Nevíš jak to bolí...."

,, ...Jak to bolí vidět tě. Jak jsi naproti mě. Tvářím se úplně normálně. Tedy na povrch. Uvnitř mě se to úplně vřelo. Zase tě vidím, jsi stále tak krásná. Jde na tobě poznat, že jsi hodně vytrpěla. Kvůli mě. Proč jsem byl takový hlupák a odešel jsem? Kdybych jen mohl vrátit čas...."

,, ....Kdybych mohla vrátit čas, zastavila bych tě. Ano nedovolila bych abys odešel. Teď už ne. Proč se to tenkrát stalo? Chtěl jsi sílu a nic jiného jsi neviděl. Bohužel...."

,, ...Bohužel. Tehdy mě nezajímalo jestli to bude někoho bolet. Nezajímalo mě jestli mě miluješ. Jak jsem toho později litoval. Místo toho abych s tebou bojoval, tak tě chci obejnout a nepustit tě. Ale nejde to, protože..."

,, ...Protože kdybych tě nezabila zabili by oni mě. Ano za to, že jsem teď s nimi můžeš také ty. Chtěla jsem tě najít, ale z Narutem nám to nikdy nevyšlo. Bylo to se mnou stále horší. Jednou jsem se, ale rozhodla. Rozhodla, že tě najdu a proto odešla. Odešla k nim..."

,, ...Proč jsi odešla zrovna k nim? K němu? K bratrovi, kterého tolik nenávidím. Stojí za tebou a kouká se jak si počínáš. Teď toho asi moc zajímavého nevidí. Oba tady stojíme a koukáme na sebe. Miluješ mě ještě? Snažím se v tvých očích najít aspoň trochu lásky, ale...."

,, ...Nevidím v nich nic. Nebo nic vidět nechci? Měla bych si pospíšit nebo nebudu schopna to nikdy udělat. Ano rozhodla jsem se tě zabít. Tady a teď. Nebudu ti nic říkat jen by ses mi vysmál. Jdu pro tvou porážku. Pro tvou smrt..."

,, ...Pro tvou smrt. Už musím. Není zbytí a já už nemám šanci ti říct pravdu možná je to tak dobře. Snad je tohle vážně konec. Bohužel bude tvůj..."

,, ...Ano ten konec bude tvůj..."

Dvě osoby se proti sobě rozeběhli. Obě s katanou. Obě s vyrovnanou silou. ... Obě s láskou v srdci. Zbraně o sebe řinčeli a země pod nimi se dávno za zem nedala považovat. Boj byl dlouhý a ani jednomu už nezbívalo valné množství chakry. Ale ani jeden to nevzdával. Jeden pohyb a byl konec. Dvojice měla v sobě skrz na skrz katanu. Vytřeštili oči když viděli kdo je takto spojil. Byl to blonďatý kluk, který se chtěl stát hokagem a pro přátele by udělal cokoliv. Naruto se na ně podíval a na jejich otázku v očích jen pokrčil rameny a řekl.
,, Měl jsem úkol. Ten jsem splnil." A z velkým ,,puf" zmizel. S posledními zbytky života si naráz řekli:
,,Miluju tě." Usmáli se a s úsměvem opustili tento svět. Konečně mohli být spolu aniž by jim někdo bránil. A to si přáli celý život.

No jo no kolosální blbost. Nejsem žádná spisovatelka a už vůbec mi nejdou takové styly,ale už je to spatlané.